Urządzenia pomiarowe Kategorie

Urządzenia pomiarowe (Ciepłomierze, Wodomierze)

Oferujemy urządzenia pomiarowe, które doskonale sprawdzają się do mierzenia ilości przepływającej wody i zużycia energii cieplnej. Pozwalają na wiarygodne zmierzenie i rozliczenie kosztów pomiędzy dostawcą a klientem. To podstawowe urządzenia, które montowane są w domach oraz w mieszkaniach. Sprawdź, jakie liczniki wody warto zakupić w naszym sklepie internetowym, a następnie dokonaj najkorzystniejszego dla siebie wyboru.

Ciepłomierze

W naszej ofercie znajdziesz kompaktowe ciepłomierze mieszkaniowe od renomowanego producenta, jakim jest BMETERS. Oferowane przez nas modele zawierają precyzyjne czujniki temperatury i przepływu zużytej energii ciepła oraz chłodu. Klient może na bieżąco śledzić ilość przepływającej energii cieplnej. Z kolei dostawca zyskuje możliwość zdalnego odczytu danych. Dostępne w naszym sklepie urządzenia umożliwiają uzyskanie danych na dwa sposoby – drogą radiową oraz przewodową. Oznacza to, że dostawca będzie w stanie monitorować Twoje zużycie ciepłej wody w czasie rzeczywistym.

U nas zakupisz ciepłomierz, który jest odporny na zakłócenia związane z polem magnetycznym, stabilny, łatwy w montażu i kompaktowy. Wybierz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności oraz ceny i dokonaj zakupu w naszym sklepie online. Śledź pomiar zużycia energii cieplnej i zyskaj kontrolę nad wysokością Twoich rachunków.

Wodomierze

Główną funkcją wodomierza jest mierzenie ilości zużytej wody. W naszym sklepie internetowym możesz zakupić wiele rodzajów wodomierzy. Najprostszy podział to modele do ciepłej wody oraz do zimnej wody. Jednak oprócz tego możesz znaleźć w naszej ofercie kilka rodzajów wodomierzy – suchobieżne i skrzydełkowe.

U nas znajdziesz modele antymagnetyczne, które cechują się niezwykłą odpornością na działania zewnętrznego pola magnetycznego. Wybierz model, który został przystosowany do nowoczesnego, zdalnego odczytu ilości zużytej ciepłej lub zimnej wody. W asortymencie udostępniliśmy modele od dwóch polecanych na rynku producentów – BMETERS i POWOGAZ.

Dodatkowo oferujemy także konsole do wodomierzy, które umożliwiają montaż urządzenia pomiarowego w pozycji pionowej lub poziomej.

Nie wiesz, jakie parametry powinny charakteryzować wodomierze? W takim razie koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, które wodomierze są dopasowane do instalacji w Twoim domu lub mieszkaniu.

Na co zwrócić uwagę, kupując urządzenia pomiarowe?

Podczas kupowania urządzeń pomiarowych należy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych aspektów. Dopiero gdy przeanalizujesz wszystkie te kwestie, zyskasz pewność, że wybrałeś model i rodzaj sprzętu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zanim przejrzysz naszą ofertę, zastanów się, jakiego produktu tak naprawdę potrzebujesz. Pierwszą decyzją, jaką musisz podjąć, jest to, czy potrzebujesz wodomierza – mierzącego ilość zużytej wody, czy też ciepłomierza – przeznaczonego do pomiaru zużycia energii cieplnej i chłodzenia. Następnie przejdź do wybranej kategorii, aby zobaczyć oferowane przez nas urządzenia pomiarowe.

Nasi specjaliści polecają, aby podczas zakupów zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, oto one:

  • wysoka jakość pomiaru – wybierz urządzenie, które gwarantuje dokładny pomiar zgodny z normami branżowymi; zyskaj możliwość monitorowania ilości zużycia wody i energii cieplnej;
  • przepustowość – postaw na licznik, który zapewnia przepustowość na poziomie dopasowanym do Twoich potrzeb; przekonaj się, ile wody lub energii może przepłynąć przez urządzenie pomiarowe na godzinę czy też minutę;
  • żywotność baterii – sprawdź, ile wynosi żywotność baterii urządzenia; polecamy modele zapewniające 5 lat żywotności baterii;
  • zdalny odczyt danych – kolejną ważną kwestią jest to, aby w trakcie dokonywania zakupu upewnić się, czy urządzenie umożliwiają przesyłanie danych na temat stanu licznika w czasie rzeczywistym do dostawcy;
  • dodatkowe funkcje – podczas zakupów upewnij się, czy ciepłomierz lub wodomierz zawierają takie funkcje jak monitorowanie temperatury, czy możliwość podłączenia dodatkowych modułów.

Poświęć kilka chwil na wybranie odpowiedniego urządzenia pomiarowego, aby efektywnie zarządzać zużyciem wody i energii cieplnej w swoim domu lub w mieszkaniu.

Urządzenia pomiarowe w sklepie online.kolonko.pl

Wysokiej jakości ciepłomierze i wodomierze zakupisz w naszym sklepie internetowym. Podczas przeglądania naszego asortymentu zastanawiasz się, który model spełni Twoje oczekiwania? W takim razie możesz skorzystać z trzech opcji, które znacznie ułatwią Ci proces zakupowy. Jeśli chcesz, skontaktuj się z naszymi doradcami, ponieważ chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia pomiarowego. Podczas przeglądania naszej oferty możesz skorzystać z dwóch bardzo przydatnych funkcji – z porównywarki produktów i przechowalni. Do tego oferujemy także szybką dostawę prosto pod wskazany przez Ciebie adres lub punkt odbioru. Zamów bezpiecznie licznik wody w naszym sklepie internetowym Online.Kolonko.pl.