Technika grzewcza Kategorie

TECHNIKA GRZEWCZA - KOTŁY, PIECE CO, GRZEJNIKI.

Witamy Państwa w sklepie internetowym online.kolanko. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór produktów z techniki grzewczej. Kotły gazowe, Kotły na pellet, Kotły elektryczne takich firm jak Ferroli, DE DIETRICH, VAILLANT, THERMAGEN . Posiadamy spory wybór zasobników pionowych, stojących z wężownicą spiralną oraz wymienników c.w.u. emaliowanych firmy Lemet, Kospel, Thermes oraz dwupłaszczowych ze stali nierdzewnej.

W ofercie posiadamy również  grzejniki pokojowe płytowe firmy Brugman. Grzejniki montowane na specjalne mocowania oraz posiadają podłączenia zarówno z dołu jak i z boku. Ogromna ilość grzejników łazienkowych i dekoracyjnych firm Instal projekt, Terma, czy VASCO, różnego rodzaju drabinki w niecodziennych kształtach do Państwa łazienki.

Dla Państwa wygody posiadamy różnego typu pojemnościowe podgrzewacze wody do Państwa mieszkań firmy Kospel, oraz ogrzewacze przepływowe które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy do zakupów. Cały asortyment w najniższych cenach!